צור קשר

צרו קשר
 

מנחים

מנחה מקצועי משדרג כל אירוע ושווה להשקיע באחד כזה.

אנו מייצגים מגוון מנחים מקצועיים ומנוסים שמתאימים לתקציבים שונים.

נשמח להתאים לכם מנחה לפי התקציב והרצונות שלכם ב - 03-6247799 / 050-8883332

הקומיקאי ומנחה הטלוויזיה מיכאל הנגבי (היפה והחנון 4 ,צחוק מעבודה, משחק מכור, שוקו יטבתה ועוד) בהנחיה שנונה ואלגנטית

המשלבת  כתיבת חומרים ספציפית על הארגון / חברה / קבוצה ולשלבם באירוע.

טל סולומון - מנחה איכותי וסטנדאפיסט מנוסה שהופעותיו בטלוויזיה כללו את התוכניות "מחוץ לחוק", “ביפ קומדי בר”, תכנית "הבוקר של קשת", ו"האוניברסיטה” בקומדי סנטרל. טל יצר גם את המתיחות הטלפוניות על הוט, בזק 144, קבר רחל ועוד שכולנו אוהבים.

שחקן מוערך ביותר בטלוויזיה, קולנוע ותיאטרון. כיכב בין השאר בסרט אהבה קולומביאנית, החברים של יאנה, כיכר החלומות ועוד. בטלוויזיה כיכב בסדרות רבות כמו רמזור, הפוך, מיכאלה, משחק החיים ועוד. 

הבדרן הראשי בתוכנית הצהריים של דידי הררי ברדיו ללא הפסקה מזה שנים רבות. מגלם מגוון דמויות זכורות מהתוכנית כמו ארון ארון, תאופיק, זוהר בלבול ועוד.

בעל חוש הומור מפותח וניסיון רב בהנחיה. יכול לשלב את שיריו המוכרים המבדרים מהתוכנית כמו "יש לך שפעת" המקביל לשיר ריקוד רומנטי.

מנחה מנוסה, שלוש שנים בערוץ הילדים, זכייה ברוקדים עם כוכבים, שלושה סרטים, תפקידים בסדרות בארץ ובחו"ל. גונזלס מנחה בחן רב ובודק על האירוע ואורחיו כדי להתאים עצמו. 

מלכת הדראג המפורסמת ביותר בארץ, בגילומו של השחקן יובל אדלמן. כיכב בתוכניות רבות ובראשן בתפקיד המשנה בסדרה "תמיד אותו חלום" בערוץ 3. ציונה היא מנחה ססגונית ומבדרת ולה גם קטעי סטנדאפ. 

שחקן מוערך ומנחה שנון, אלגנטי ונאה.

פרץ לתודעה כאחד מכוכבי הסדרה "לגעת באושר" והשתתף בנוסף בסדרות רבות כמו "חלומות נעורים" ו"החצר". בעל ניסיון עשיר בהנחיית אירועים מכל הסוגים. 

שחקן טלוויזיה, קולנוע ותיאטרון מוערך. כיכב בסדרות זינזאנה, החבר'ה הטובים, עם ישראל לייב ועוד. מנחה עם ניסיון רב שמסתדר נהדר עם כל סוגי הקהלים. 

מנחה את תוכנית הרדיו המפורסמת "מנהרת הזמן" ברדיוס 100fm מזה שנים רבות. בעל כריזמה וניסיון בהנחיה גם בטלוויזיה ובאירועים פרטיים ועסקיים. 

בעל תעודת בוגר כבוד בבית הספר הגבוהה לאומנויות הבמה “בית צבי”, ייצג את ישראל באירוויזיון כחבר להקת “עדן” עם השיר "HAPPY BIRTHDAY",
הנחיית התוכנית “להיט בראש”, תפקידי אורח בסדרות שונות, זמר בתכנית “רוקדים עם כוכבים”. מנחה מקצועי וותיק של אירועים.

להזמנת מופע

facebook like

יצירת קשר